Os 6825 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 6.40 | ||||
Odb Chomutov město | 6.42 | 6.43 | |||
Jirkov zastávka | x | 6.46 | 6.46 | ||
Třebušice | 6.53 | 6.54 | |||
Most | 6.59 | 7.02 | |||
Želenice nad Bílinou | x | 7.06 | 7.07 | ||
Bílina kyselka | x | 7.10 | 7.11 | ||
Bílina | 7.13 | 7.14 | |||
Chotějovice | x | 7.16 | 7.17 | ||
Želénky | x | 7.19 | 7.20 | ||
Duchcov | x | 7.22 | 7.23 | ||
Oldřichov u Duchcova | 7.26 | 7.27 | |||
Řetenice | 7.30 | 7.31 | |||
Teplice v Čechách | 7.34 | 7.35 | |||
Proboštov | x | 7.37 | 7.37 | ||
Bohosudov | 7.40 | 7.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.54 | 7.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.57 | 7.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 8.01 | 8.01 | |||
Neštěmice | x | 8.03 | 8.03 | ||
Mojžíř | x | 8.05 | 8.05 | ||
Neštědice | x | 8.07 | 8.07 | ||
Povrly | 8.09 | 8.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 8.13 | 8.13 | ||
Dobkovice | x | 8.16 | 8.16 | ||
Choratice | x | 8.17 | 8.17 | ||
Vilsnice | x | 8.20 | 8.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci