Os 6820 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.30 | ||||
Vilsnice | x | 6.33 | 6.33 | ||
Choratice | x | 6.35 | 6.35 | ||
Dobkovice | x | 6.37 | 6.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 6.40 | 6.40 | ||
Povrly | 6.43 | 6.44 | |||
Neštědice | x | 6.45 | 6.45 | ||
Mojžíř | x | 6.47 | 6.47 | ||
Neštěmice | x | 6.50 | 6.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 6.52 | 6.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.56 | 6.58 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.00 | 7.01 | |||
Bohosudov | 7.13 | 7.14 | |||
Proboštov | x | 7.16 | 7.17 | ||
Teplice v Čechách | 7.20 | 7.21 | |||
Řetenice | 7.23 | 7.24 | |||
Oldřichov u Duchcova | 7.26 | 7.27 | |||
Duchcov | x | 7.30 | 7.31 | ||
Želénky | x | 7.33 | 7.34 | ||
Chotějovice | x | 7.36 | 7.37 | ||
Bílina | 7.40 | 7.41 | |||
Bílina kyselka | x | 7.43 | 7.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 7.47 | 7.48 | ||
Most | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci