R 675 „Říp“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.39 | 6.41 | |||
Lovosice | 6.57 | 6.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.04 | 7.05 | |||
Roudnice nad Labem | 7.12 | 7.13 | |||
Hněvice | 7.19 | 7.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.37 | 7.38 | |||
Praha-Podbaba | 7.54 | 7.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 8.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy