R 673 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.39 | 5.41 | |||
Lovosice | 5.57 | 5.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.04 | 6.05 | |||
Roudnice nad Labem | 6.12 | 6.13 | |||
Hněvice | 6.19 | 6.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.37 | 6.38 | |||
Praha-Podbaba | 6.54 | 6.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia