Os 6674 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.13 | ||||
Děčín východ | 15.16 | 15.17 | |||
Březiny u Děčína | x | 15.20 | 15.20 | ||
Malá Veleň | x | 15.24 | 15.24 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.28 | 15.29 | |||
Dolní Habartice | x | 15.32 | 15.32 | ||
Markvartice | x | 15.35 | 15.35 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 15.40 | 15.40 | ||
Česká Kamenice | 15.44 | 15.45 | |||
Horní Kamenice | x | 15.48 | 15.48 | ||
Mlýny | 15.53 | 15.54 | |||
Kytlice | x | 15.57 | 15.57 | ||
Jedlová | 16.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci