Os 6572 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 22.11 | ||||
Litoměřice Cihelna | x | 22.13 | 22.13 | ||
Žalhostice | 22.17 | 22.22 | |||
Lovosice závod | x | 22.25 | 22.25 | ||
Lovosice | 22.28 | 22.38 | |||
Sulejovice | x | 22.42 | 22.42 | ||
Čížkovice | 22.45 | 22.46 | |||
Úpohlavy | x | 22.49 | 22.49 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 22.54 | 22.54 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 22.57 | 22.57 | ||
Libochovice | 23.00 | 23.02 | |||
Libochovice město | 23.07 | 23.08 | |||
Dubany | x | 23.10 | 23.10 | ||
Křesín | x | 23.13 | 23.13 | ||
Koštice nad Ohří | 23.16 | 23.18 | |||
Pátek | x | 23.24 | 23.24 | ||
Radonice nad Ohří | x | 23.26 | 23.26 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 23.30 | 23.30 | ||
Veltěže | x | 23.34 | 23.34 | ||
Louny | 23.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia