Os 6560 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 6.27 | ||||
Sulejovice | x | 6.30 | 6.30 | ||
Čížkovice | 6.34 | 6.35 | |||
Úpohlavy | x | 6.38 | 6.38 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 6.43 | 6.43 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 6.46 | 6.46 | ||
Libochovice | 6.49 | 6.49 | |||
Libochovice město | x | 6.53 | 6.53 | ||
Dubany | x | 6.56 | 6.56 | ||
Křesín | x | 6.59 | 6.59 | ||
Koštice nad Ohří | 7.02 | 7.05 | |||
Pátek | x | 7.11 | 7.11 | ||
Radonice nad Ohří | x | 7.13 | 7.13 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 7.17 | 7.17 | ||
Veltěže | x | 7.21 | 7.21 | ||
Louny | 7.26 | 7.29 | |||
Louny střed | x | 7.32 | 7.32 | ||
Louny město | x | 7.34 | 7.34 | ||
Březno u Postoloprt | 7.41 | 7.42 | |||
Postoloprty | 7.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster