Os 6549 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 20.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 20.15 | 20.16 | |||
Louny město | x | 20.23 | 20.23 | ||
Louny střed | x | 20.24 | 20.24 | ||
Louny | 20.27 | 20.29 | |||
Veltěže | x | 20.33 | 20.33 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 20.37 | 20.37 | ||
Radonice nad Ohří | x | 20.40 | 20.40 | ||
Pátek | x | 20.42 | 20.42 | ||
Koštice nad Ohří | 20.48 | 20.50 | |||
Křesín | x | 20.53 | 20.53 | ||
Dubany | x | 20.57 | 20.57 | ||
Libochovice město | x | 21.01 | 21.01 | ||
Libochovice | 21.05 | 21.05 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 21.08 | 21.08 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 21.11 | 21.11 | ||
Úpohlavy | x | 21.16 | 21.16 | ||
Čížkovice | 21.19 | 21.20 | |||
Sulejovice | x | 21.24 | 21.24 | ||
Lovosice | 21.29 | 21.38 | |||
Lovosice závod | x | 21.40 | 21.40 | ||
Žalhostice | 21.43 | 21.48 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 21.52 | 21.52 | ||
Litoměřice horní nádraží | 21.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster