Os 6543 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 13.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 13.15 | 13.16 | |||
Louny město | x | 13.23 | 13.23 | ||
Louny střed | x | 13.24 | 13.24 | ||
Louny | 13.27 | 13.37 | |||
Veltěže | x | 13.41 | 13.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 13.45 | 13.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 13.48 | 13.48 | ||
Pátek | x | 13.50 | 13.50 | ||
Koštice nad Ohří | 13.56 | 13.58 | |||
Křesín | x | 14.01 | 14.01 | ||
Dubany | x | 14.05 | 14.05 | ||
Libochovice město | 14.08 | 14.20 | |||
Libochovice | 14.24 | 14.27 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 14.30 | 14.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 14.33 | 14.33 | ||
Úpohlavy | x | 14.39 | 14.39 | ||
Čížkovice | 14.42 | 14.44 | |||
Sulejovice | x | 14.48 | 14.48 | ||
Lovosice | 14.53 | 15.01 | |||
Lovosice závod | x | 15.03 | 15.03 | ||
Žalhostice | 15.06 | 15.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 15.11 | 15.11 | ||
Litoměřice horní nádraží | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster