Os 6513 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 13.38 | ||||
Obrnice | 13.42 | 13.43 | |||
Volevčice | x | 13.52 | 13.52 | ||
Počerady | 13.54 | 13.54 | |||
Výškov v Čechách | x | 13.57 | 13.57 | ||
Postoloprty | 14.02 | 14.03 | |||
Lišany u Žatce | 14.08 | 14.08 | |||
Dolejší Hůrky | x | 14.10 | 14.10 | ||
Tvršice | x | 14.13 | 14.13 | ||
Žatec | 14.17 | 14.18 | |||
Žatec západ | 14.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia