Os 6474 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 19.12 | ||||
Svádov | x | 19.17 | 19.17 | ||
Valtířov | x | 19.19 | 19.19 | ||
Velké Březno | 19.22 | 19.23 | |||
Malé Březno nad Labem | x | 19.25 | 19.25 | ||
Těchlovice | x | 19.30 | 19.30 | ||
Boletice nad Labem | 19.34 | 19.35 | |||
Křešice u Děčína | x | 19.38 | 19.38 | ||
Děčín-Staré Město | x | 19.40 | 19.40 | ||
Děčín východ | 19.45 | 19.50 | |||
Děčín hlavní nádraží | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök