Os 6463 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.03 | ||||
Děčín východ | 6.07 | 6.11 | |||
Děčín-Staré Město | x | 6.15 | 6.15 | ||
Křešice u Děčína | x | 6.17 | 6.17 | ||
Boletice nad Labem | 6.20 | 6.21 | |||
Těchlovice | x | 6.25 | 6.25 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 6.30 | 6.30 | ||
Velké Březno | 6.32 | 6.33 | |||
Valtířov | x | 6.35 | 6.35 | ||
Svádov | x | 6.38 | 6.38 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 6.44 | 6.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia