Os 6419 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 20.03 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 20.07 | 20.08 | |||
Libochovany | 20.20 | 20.20 | |||
Velké Žernoseky | 20.25 | 20.26 | |||
Litoměřice město | 20.30 | 20.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 20.35 | 20.36 | |||
Polepy | 20.39 | 20.39 | |||
Hoštka | 20.44 | 20.45 | |||
Štětí | 20.50 | 20.51 | |||
Liběchov | 20.55 | 20.56 | |||
Mělník-Mlazice | 21.00 | 21.00 | |||
Mělník | 21.03 | 21.04 | |||
Malý Újezd | 21.07 | 21.08 | |||
Všetaty | 21.13 | 21.14 | |||
Ovčáry | 21.18 | 21.19 | |||
Dřísy | 21.21 | 21.21 | |||
Stará Boleslav | 21.25 | 21.26 | |||
Otradovice | 21.29 | 21.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 21.33 | 21.34 | |||
Lysá nad Labem | 21.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci