Os 6128 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.33 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 20.41 | 20.41 | ||
Stvolínky | x | 20.50 | 20.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 20.55 | 20.55 | ||
Blíževedly | 20.59 | 21.00 | |||
Dubičná | x | 21.05 | 21.05 | ||
Úštěk | 21.10 | 21.13 | |||
Liběšice | 21.20 | 21.21 | |||
Horní Řepčice | x | 21.24 | 21.24 | ||
Ploskovice | x | 21.31 | 21.31 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 21.35 | 21.35 | ||
Litoměřice horní nádraží | 21.40 | 21.41 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 21.43 | 21.43 | ||
Žalhostice | 21.46 | 21.47 | |||
Lovosice | 21.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster