Os 6112 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.33 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 16.41 | 16.41 | ||
Stvolínky | x | 16.50 | 16.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 16.55 | 16.55 | ||
Blíževedly | 16.59 | 17.00 | |||
Dubičná | x | 17.05 | 17.05 | ||
Úštěk | 17.10 | 17.11 | |||
Liběšice | 17.18 | 17.19 | |||
Horní Řepčice | x | 17.22 | 17.22 | ||
Ploskovice | x | 17.29 | 17.29 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 17.33 | 17.33 | ||
Litoměřice horní nádraží | 17.38 | 17.40 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 17.42 | 17.42 | ||
Žalhostice | 17.45 | 17.46 | |||
Lovosice závod | x | 17.49 | 17.49 | ||
Lovosice | 17.52 | 18.01 | |||
Sulejovice | x | 18.05 | 18.05 | ||
Čížkovice | 18.08 | 18.09 | |||
Úpohlavy | x | 18.12 | 18.12 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 18.17 | 18.17 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 18.19 | 18.19 | ||
Libochovice | 18.22 | 18.28 | |||
Libochovice město | 18.33 | 18.45 | |||
Dubany | x | 18.48 | 18.48 | ||
Křesín | x | 18.51 | 18.51 | ||
Koštice nad Ohří | 18.54 | 18.59 | |||
Pátek | x | 19.05 | 19.05 | ||
Radonice nad Ohří | x | 19.07 | 19.07 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 19.11 | 19.11 | ||
Veltěže | x | 19.15 | 19.15 | ||
Louny | 19.20 | 19.29 | |||
Louny střed | x | 19.32 | 19.32 | ||
Louny město | x | 19.34 | 19.34 | ||
Březno u Postoloprt | 19.41 | 19.42 | |||
Postoloprty | 19.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster