Os 6104 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.33 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 8.41 | 8.41 | ||
Stvolínky | x | 8.50 | 8.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 8.55 | 8.55 | ||
Blíževedly | 8.59 | 9.00 | |||
Dubičná | x | 9.05 | 9.05 | ||
Úštěk | 9.10 | 9.11 | |||
Liběšice | 9.18 | 9.19 | |||
Horní Řepčice | x | 9.22 | 9.22 | ||
Ploskovice | x | 9.29 | 9.29 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 9.33 | 9.33 | ||
Litoměřice horní nádraží | 9.38 | 9.40 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 9.42 | 9.42 | ||
Žalhostice | 9.45 | 9.46 | |||
Lovosice | 9.52 | 10.01 | |||
Sulejovice | x | 10.05 | 10.05 | ||
Čížkovice | 10.08 | 10.09 | |||
Úpohlavy | x | 10.12 | 10.12 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 10.17 | 10.17 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 10.19 | 10.19 | ||
Libochovice | 10.22 | 10.28 | |||
Libochovice město | 10.33 | 10.45 | |||
Dubany | x | 10.48 | 10.48 | ||
Křesín | x | 10.51 | 10.51 | ||
Koštice nad Ohří | 10.54 | 10.59 | |||
Pátek | x | 11.05 | 11.05 | ||
Radonice nad Ohří | x | 11.07 | 11.07 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 11.11 | 11.11 | ||
Veltěže | x | 11.15 | 11.15 | ||
Louny | 11.20 | 11.29 | |||
Louny střed | x | 11.32 | 11.32 | ||
Louny město | x | 11.34 | 11.34 | ||
Březno u Postoloprt | 11.41 | 11.42 | |||
Postoloprty | 11.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster