Os 5822 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 12.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 12.31 | 12.31 | |||
Veltruby | 12.35 | 12.35 | |||
Velký Osek | 12.38 | 12.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 12.41 | 12.42 | |||
Poděbrady | 12.46 | 12.47 | |||
Velké Zboží | 12.50 | 12.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 12.56 | 13.06 | |||
Kamenné Zboží | 13.10 | 13.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13.14 | 13.14 | |||
Stratov | 13.18 | 13.18 | |||
Ostrá | 13.20 | 13.20 | |||
Lysá nad Labem | 13.24 | 13.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 13.31 | 13.31 | |||
Čelákovice | 13.33 | 13.34 | |||
Mstětice | 13.39 | 13.39 | |||
Zeleneč | 13.41 | 13.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 13.45 | 13.46 | |||
Praha-Vysočany | 13.54 | 13.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy