Os 5806 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 6.31 | 6.31 | |||
Veltruby | 6.35 | 6.35 | |||
Velký Osek | 6.38 | 6.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 6.41 | 6.42 | |||
Poděbrady | 6.46 | 6.47 | |||
Velké Zboží | 6.50 | 6.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 6.56 | 7.06 | |||
Kamenné Zboží | 7.10 | 7.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 7.14 | 7.14 | |||
Stratov | 7.18 | 7.18 | |||
Ostrá | 7.20 | 7.20 | |||
Lysá nad Labem | 7.24 | 7.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 7.31 | 7.31 | |||
Čelákovice | 7.33 | 7.34 | |||
Mstětice | 7.39 | 7.39 | |||
Zeleneč | 7.41 | 7.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 7.45 | 7.46 | |||
Praha-Vysočany | 7.54 | 7.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 8.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök