Os 5626 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Borohrádek | 19.19 | ||||
Žďár nad Orlicí | 19.22 | 19.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.27 | 19.32 | |||
Petrovice nad Orlicí | 19.35 | 19.36 | |||
Třebechovice pod Orebem | 19.40 | 19.41 | |||
Blešno | 19.44 | 19.44 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 19.49 | 19.50 | |||
Hradec Králové zastávka | 19.51 | 19.52 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster