Os 5556 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 16.40 | ||||
Jinolice | x | 16.49 | 16.49 | ||
Libuň | 16.53 | 16.54 | |||
Rovensko pod Troskami | 17.02 | 17.04 | |||
Ktová | x | 17.06 | 17.06 | ||
Borek pod Troskami | x | 17.09 | 17.09 | ||
Hrubá Skála | 17.12 | 17.14 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 17.17 | 17.17 | ||
Turnov město | 17.21 | 17.22 | |||
Turnov | 17.28 | 17.36 | |||
Sychrov | 17.45 | 17.46 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 17.53 | 17.54 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 18.02 | 18.03 | |||
Jeřmanice | 18.11 | 18.14 | |||
Liberec | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci