Os 5528 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.04 | ||||
Plotiště nad Labem | x | 17.07 | 17.07 | ||
Všestary | 17.11 | 17.12 | |||
Dlouhé Dvory | x | 17.16 | 17.16 | ||
Dohalice | x | 17.21 | 17.21 | ||
Sadová | x | 17.24 | 17.24 | ||
Hněvčeves | 17.27 | 17.29 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 17.31 | 17.31 | ||
Třebovětice | x | 17.33 | 17.33 | ||
Jeřice | x | 17.36 | 17.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 17.41 | 17.43 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 17.46 | 17.46 | ||
Ostroměř | 17.53 | 18.02 | |||
Sobčice | x | 18.05 | 18.05 | ||
Vojice | x | 18.08 | 18.08 | ||
Kovač | x | 18.11 | 18.11 | ||
Butoves | 18.14 | 18.15 | |||
Vitiněves | x | 18.18 | 18.18 | ||
Jičín | 18.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök