..: Trasa vlaku Os 5477 - JŘ 2016 :..
Os 5477
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stará Paka   16.33 
  Levínská Olešnice x16.38 16.38 
  Horka u Staré Paky  16.42 16.42 
  Borovnice x16.47 16.47 
  Borovnička x16.51 16.51 
  Mostek  16.54 17.01 
  Bílá Třemešná  17.08 17.09 
  Dvůr Králové nad Labem  17.15 17.17 
  Žireč x17.21 17.21 
  Kuks x17.24 17.24 
  Jaroměř zastávka x17.30 17.30 
  Jaroměř  17.34  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster