..: Trasa vlaku Os 5475 - JŘ 2016 :..
Os 5475
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stará Paka   14.33 
  Levínská Olešnice x14.38 14.38 
  Horka u Staré Paky  14.42 14.42 
  Borovnice x14.47 14.47 
  Borovnička x14.51 14.51 
  Mostek  14.54 15.01 
  Bílá Třemešná  15.08 15.09 
  Dvůr Králové nad Labem  15.15 15.17 
  Žireč x15.21 15.21 
  Kuks x15.24 15.24 
  Jaroměř zastávka x15.30 15.30 
  Jaroměř  15.34  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci