..: Trasa vlaku Os 5473 - JŘ 2016 :..
Os 5473
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stará Paka   12.33 
  Levínská Olešnice x12.38 12.38 
  Horka u Staré Paky  12.42 12.42 
  Borovnice x12.47 12.47 
  Borovnička x12.51 12.51 
  Mostek  12.54 13.01 
  Bílá Třemešná  13.08 13.09 
  Dvůr Králové nad Labem  13.15 13.17 
  Žireč x13.21 13.21 
  Kuks x13.24 13.24 
  Jaroměř zastávka x13.30 13.30 
  Jaroměř  13.34  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster