..: Trasa vlaku Os 5471 - JŘ 2016 :..
Os 5471
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stará Paka   10.33 
  Levínská Olešnice x10.38 10.38 
  Horka u Staré Paky  10.42 10.42 
  Borovnice x10.47 10.47 
  Borovnička x10.51 10.51 
  Mostek  10.54 11.01 
  Bílá Třemešná  11.08 11.09 
  Dvůr Králové nad Labem  11.15 11.17 
  Žireč x11.21 11.21 
  Kuks x11.24 11.24 
  Jaroměř zastávka x11.30 11.30 
  Jaroměř  11.34  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster