..: Trasa vlaku Os 5469 - JŘ 2016 :..
Os 5469
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stará Paka   8.33 
  Levínská Olešnice x8.38 8.38 
  Horka u Staré Paky  8.42 8.42 
  Borovnice x8.47 8.47 
  Borovnička x8.51 8.51 
  Mostek  8.54 9.01 
  Bílá Třemešná  9.08 9.09 
  Dvůr Králové nad Labem  9.15 9.17 
  Žireč x9.21 9.21 
  Kuks x9.24 9.24 
  Jaroměř zastávka x9.30 9.30 
  Jaroměř  9.34  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster