Os 5468 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 10.23 | ||||
Jaroměř zastávka | x | 10.27 | 10.27 | ||
Kuks | x | 10.33 | 10.33 | ||
Žireč | x | 10.36 | 10.36 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 10.41 | 10.43 | |||
Bílá Třemešná | 10.50 | 10.50 | |||
Mostek | 10.58 | 10.59 | |||
Borovnička | x | 11.02 | 11.02 | ||
Borovnice | x | 11.08 | 11.08 | ||
Horka u Staré Paky | 11.12 | 11.13 | |||
Levínská Olešnice | x | 11.17 | 11.17 | ||
Stará Paka | 11.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia