..: Trasa vlaku Os 5468 - JŘ 2016 :..
Os 5468
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   10.23 
  Jaroměř zastávka x10.27 10.27 
  Kuks x10.33 10.33 
  Žireč x10.36 10.36 
  Dvůr Králové nad Labem  10.41 10.43 
  Bílá Třemešná  10.50 10.50 
  Mostek  10.58 10.59 
  Borovnička x11.02 11.02 
  Borovnice x11.08 11.08 
  Horka u Staré Paky  11.12 11.13 
  Levínská Olešnice x11.17 11.17 
  Stará Paka  11.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster