Os 5451 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.40 | ||||
Děčín-Přípeř | x | 16.42 | 16.42 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 16.45 | 16.45 | |||
Děčín-Čertova Voda | x | 16.48 | 16.48 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 16.51 | 16.51 | ||
Dolní Žleb | 16.53 | 16.54 | |||
Schöna | 16.57 | 16.58 | |||
Schmilka-Hirschmühle | 17.00 | 17.00 | |||
Krippen | 17.05 | 17.05 | |||
Bad Schandau | 17.08 | 17.18 | |||
Rathmannsdorf (Kr Pirna) | x | 17.20 | 17.20 | ||
Porschdorf (Kr Pirna) | x | 17.23 | 17.23 | ||
Goßdorf-Kohlmühle | x | 17.26 | 17.26 | ||
Ulbersdorf | x | 17.32 | 17.32 | ||
Amtshainersdorf | x | 17.34 | 17.34 | ||
Sebnitz (Sachs) | 17.39 | 17.41 | |||
Dolní Poustevna | 17.44 | 17.45 | |||
Horní Poustevna | x | 17.47 | 17.47 | ||
Vilémov u Šluknova | x | 17.50 | 17.50 | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 17.54 | 17.55 | |||
Lipová u Šluknova | x | 17.58 | 17.58 | ||
Velký Šenov | 18.01 | 18.01 | |||
Velký Šenov zastávka | x | 18.03 | 18.03 | ||
Šluknov zastávka | x | 18.08 | 18.08 | ||
Šluknov | 18.11 | 18.12 | |||
Valdek | x | 18.18 | 18.18 | ||
Rumburk | 18.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia