Os 5449 | |
Řazení vlaku: 2x642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.40 | ||||
Děčín-Přípeř | x | 14.42 | 14.42 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 14.45 | 14.45 | |||
Děčín-Čertova Voda | x | 14.48 | 14.48 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 14.51 | 14.51 | ||
Dolní Žleb | 14.53 | 14.54 | |||
Schöna | 14.57 | 14.58 | |||
Schmilka-Hirschmühle | 15.00 | 15.00 | |||
Krippen | 15.05 | 15.05 | |||
Bad Schandau | 15.08 | 15.18 | |||
Rathmannsdorf (Kr Pirna) | x | 15.20 | 15.20 | ||
Porschdorf (Kr Pirna) | x | 15.23 | 15.23 | ||
Goßdorf-Kohlmühle | x | 15.26 | 15.26 | ||
Ulbersdorf | x | 15.32 | 15.32 | ||
Amtshainersdorf | x | 15.34 | 15.34 | ||
Sebnitz (Sachs) | 15.39 | 15.41 | |||
Dolní Poustevna | 15.44 | 15.45 | |||
Horní Poustevna | x | 15.47 | 15.47 | ||
Vilémov u Šluknova | x | 15.50 | 15.50 | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 15.54 | 15.55 | |||
Lipová u Šluknova | x | 15.58 | 15.58 | ||
Velký Šenov | 16.01 | 16.01 | |||
Velký Šenov zastávka | x | 16.03 | 16.03 | ||
Šluknov zastávka | x | 16.08 | 16.08 | ||
Šluknov | 16.11 | 16.12 | |||
Valdek | x | 16.18 | 16.18 | ||
Rumburk | 16.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci