Os 5299 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cranzahl | 18.04 | ||||
Bärenstein (Annab) | x | 18.16 | 18.16 | ||
Vejprty | 18.18 | 18.20 | |||
Vejprty koupaliště | x | 18.26 | 18.26 | ||
Vejprty zastávka | x | 18.31 | 18.31 | ||
České Hamry | x | 18.36 | 18.36 | ||
Kovářská | 18.39 | 18.40 | |||
Kovářská městys | x | 18.45 | 18.45 | ||
Měděnec zastávka | x | 18.50 | 18.50 | ||
Měděnec | x | 18.53 | 18.53 | ||
Rusová | x | 18.59 | 18.59 | ||
Výsluní | x | 19.05 | 19.05 | ||
Nová Ves u Křimova | x | 19.10 | 19.10 | ||
Křimov | 19.12 | 19.12 | |||
Křimov zastávka | x | 19.15 | 19.15 | ||
Křimov-Suchdol | x | 19.18 | 19.18 | ||
Domina | x | 19.24 | 19.24 | ||
Černovice u Chomutova | 19.35 | 19.36 | |||
Chomutov | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci