Os 5173 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 17.07 | ||||
Lípa nad Orlicí | x | 17.10 | 17.10 | ||
Čestice | x | 17.13 | 17.13 | ||
Častolovice | 17.16 | 17.19 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 17.21 | 17.22 | |||
Kostelec nad Orlicí | 17.24 | 17.24 | |||
Doudleby nad Orlicí | 17.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci