Os 5126 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rychnov nad Kněžnou | 7.02 | ||||
Slemeno | x | 7.07 | 7.07 | ||
Synkov | x | 7.10 | 7.10 | ||
Častolovice zastávka | x | 7.13 | 7.13 | ||
Častolovice | 7.16 | 7.20 | |||
Čestice | x | 7.22 | 7.22 | ||
Lípa nad Orlicí | x | 7.26 | 7.26 | ||
Týniště nad Orlicí | 7.29 | 7.40 | |||
Bolehošť | 7.47 | 7.48 | |||
Očelice | x | 7.51 | 7.51 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 7.55 | 8.06 | |||
Pohoří | x | 8.08 | 8.08 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 8.11 | 8.11 | ||
Bohuslavice nad Metují | 8.13 | 8.13 | |||
Černčice | x | 8.15 | 8.15 | ||
Nové Město nad Metují | 8.19 | 8.24 | |||
Václavice | 8.29 | 8.31 | |||
Náchod zastávka | 8.35 | 8.35 | |||
Náchod | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia