Os 5032 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 21.47 | ||||
Dlouhá Třebová | 21.52 | 21.52 | |||
Ústí nad Orlicí město | 21.56 | 21.56 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.58 | 21.59 | |||
Bezpráví | 22.04 | 22.04 | |||
Brandýs nad Orlicí | 22.07 | 22.08 | |||
Choceň | 22.12 | 22.13 | |||
Sruby | 22.16 | 22.17 | |||
Dobříkov u Chocně | 22.19 | 22.19 | |||
Zámrsk | 22.21 | 22.22 | |||
Sedlíšťka | 22.25 | 22.25 | |||
Uhersko | 22.29 | 22.29 | |||
Moravany | 22.33 | 22.34 | |||
Kostěnice | 22.37 | 22.37 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 22.41 | 22.41 | |||
Pardubice-Pardubičky | 22.43 | 22.44 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci