Os 5024 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.27 | ||||
Dlouhá Třebová | 14.32 | 14.32 | |||
Ústí nad Orlicí město | 14.36 | 14.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.38 | 14.39 | |||
Brandýs nad Orlicí | 14.47 | 14.47 | |||
Choceň | 14.52 | 15.42 | |||
Sruby | 15.45 | 15.45 | |||
Dobříkov u Chocně | 15.48 | 15.48 | |||
Zámrsk | 15.50 | 15.50 | |||
Sedlíšťka | 15.53 | 15.54 | |||
Uhersko | 15.57 | 15.58 | |||
Moravany | 16.02 | 16.04 | |||
Kostěnice | 16.08 | 16.08 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 16.12 | 16.12 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.14 | 16.15 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster