Os 5005 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.37 | ||||
Kolín dílny | 9.39 | 9.39 | |||
Starý Kolín | 9.43 | 9.43 | |||
Záboří nad Labem | 9.47 | 9.47 | |||
Týnec nad Labem | 9.49 | 9.49 | |||
Kojice | 9.52 | 9.52 | |||
Chvaletice | 9.54 | 9.54 | |||
Řečany nad Labem | 9.58 | 10.00 | |||
Lhota pod Přeloučí | 10.03 | 10.03 | |||
Přelouč | 10.07 | 10.08 | |||
Valy u Přelouče | 10.11 | 10.11 | |||
Pardubice-Opočínek | 10.14 | 10.14 | |||
Pardubice-Svítkov | 10.17 | 10.18 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.21 | 10.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 10.46 | 10.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 10.49 | 10.49 | |||
Kostěnice | 10.53 | 10.56 | |||
Moravany | 10.59 | 10.59 | |||
Uhersko | 11.03 | 11.04 | |||
Sedlíšťka | 11.07 | 11.07 | |||
Zámrsk | 11.10 | 11.10 | |||
Dobříkov u Chocně | 11.12 | 11.12 | |||
Sruby | 11.15 | 11.15 | |||
Choceň | 11.19 | 11.28 | |||
Brandýs nad Orlicí | 11.32 | 11.33 | |||
Bezpráví | 11.36 | 11.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 11.42 | 11.43 | |||
Ústí nad Orlicí město | 11.45 | 11.45 | |||
Dlouhá Třebová | 11.49 | 11.49 | |||
Česká Třebová | 11.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia