Os 4619 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 13.00 | ||||
Hradčany | 13.02 | 13.03 | |||
Čebín | 13.05 | 13.06 | |||
Kuřim | 13.11 | 13.12 | |||
Česká | 13.15 | 13.16 | |||
Brno-Řečkovice | 13.20 | 13.20 | |||
Brno-Královo Pole | 13.23 | 13.24 | |||
Brno-Lesná | 13.26 | 13.27 | |||
Brno-Židenice | 13.32 | 13.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.37 | 13.40 | |||
Modřice | 13.47 | 13.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 13.51 | 13.51 | |||
Rajhrad | 13.53 | 13.54 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 13.57 | 13.58 | |||
Hrušovany u Brna | 14.00 | 14.01 | |||
Žabčice | 14.04 | 14.04 | |||
Vranovice | 14.08 | 14.09 | |||
Pouzdřany | 14.12 | 14.13 | |||
Popice | 14.16 | 14.16 | |||
Šakvice | 14.19 | 14.20 | |||
Zaječí | 14.24 | 14.25 | |||
Rakvice | 14.28 | 14.29 | |||
Podivín | 14.32 | 14.33 | |||
Ladná | 14.36 | 14.36 | |||
Břeclav | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci