Os 4314 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 16.00 | ||||
Popov | 16.04 | 16.05 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 16.10 | 16.11 | |||
Divnice | 16.13 | 16.13 | |||
Slavičín | 16.17 | 16.17 | |||
Hostětín | 16.22 | 16.23 | |||
Pitín zastávka | 16.30 | 16.30 | |||
Bojkovice město | 16.33 | 16.34 | |||
Bojkovice | 16.36 | 16.45 | |||
Záhorovice | 16.47 | 16.48 | |||
Nezdenice | 16.51 | 16.51 | |||
Šumice | 16.54 | 16.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 16.58 | 16.59 | |||
Uherský Brod | 17.03 | 17.04 | |||
Havřice | 17.07 | 17.07 | |||
Hradčovice | 17.11 | 17.12 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 17.16 | 17.17 | |||
Vésky | 17.19 | 17.20 | |||
Kunovice | 17.23 | 17.24 | |||
Uherské Hradiště | 17.27 | 17.45 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci