Os 4312 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 14.00 | ||||
Popov | 14.04 | 14.05 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 14.10 | 14.11 | |||
Divnice | 14.13 | 14.13 | |||
Slavičín | 14.17 | 14.17 | |||
Hostětín | 14.22 | 14.23 | |||
Pitín zastávka | 14.30 | 14.30 | |||
Bojkovice město | 14.33 | 14.34 | |||
Bojkovice | 14.36 | 14.45 | |||
Záhorovice | 14.47 | 14.48 | |||
Nezdenice | 14.51 | 14.51 | |||
Šumice | 14.54 | 14.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 14.58 | 14.59 | |||
Uherský Brod | 15.03 | 15.04 | |||
Havřice | 15.07 | 15.07 | |||
Hradčovice | 15.11 | 15.12 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.16 | 15.17 | |||
Vésky | 15.19 | 15.20 | |||
Kunovice | 15.23 | 15.24 | |||
Uherské Hradiště | 15.27 | 15.33 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia