Os 4217 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 15.35 | ||||
Hrušky zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Moravská Nová Ves | 15.44 | 15.45 | |||
Lužice | 15.48 | 15.49 | |||
Hodonín | 15.52 | 15.56 | |||
Rohatec zastávka | 15.59 | 16.00 | |||
Rohatec | 16.02 | 16.03 | |||
Bzenec přívoz | 16.08 | 16.09 | |||
Moravský Písek | 16.13 | 16.16 | |||
Moravský Písek zastávka | 16.18 | 16.18 | |||
Nedakonice | 16.22 | 16.23 | |||
Kostelany nad Moravou | 16.25 | 16.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.29 | 16.31 | |||
Huštěnovice | 16.34 | 16.35 | |||
Spytihněv | 16.38 | 16.38 | |||
Napajedla | 16.41 | 16.41 | |||
Otrokovice | 16.45 | 16.47 | |||
Tlumačov | 16.51 | 16.51 | |||
Záhlinice | 16.54 | 16.55 | |||
Hulín | 16.57 | 17.01 | |||
Břest | 17.04 | 17.05 | |||
Říkovice | 17.07 | 17.08 | |||
Horní Moštěnice | 17.11 | 17.11 | |||
Přerov | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci