Os 4170 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 18.25 | ||||
Bzenec | 18.34 | 18.35 | |||
Vracov | 18.38 | 18.39 | |||
Vlkoš | 18.44 | 18.44 | |||
Kyjov zastávka | 18.48 | 18.49 | |||
Kyjov | 18.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci