Os 4153 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.48 | ||||
Brno-Židenice | 17.53 | 17.56 | |||
Brno-Slatina | 18.02 | 18.02 | |||
Šlapanice | 18.06 | 18.07 | |||
Blažovice | 18.13 | 18.15 | |||
Křenovice dolní nádraží | 18.19 | 18.20 | |||
Slavkov u Brna | 18.23 | 18.24 | |||
Křižanovice | 18.29 | 18.29 | |||
Marefy | 18.32 | 18.33 | |||
Bučovice | 18.35 | 18.36 | |||
Nevojice | 18.40 | 18.41 | |||
Nesovice | 18.44 | 18.44 | |||
Brankovice | 18.49 | 18.49 | |||
Nemotice | 18.52 | 18.53 | |||
Kyjov | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök