Os 3939 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 22.45 | ||||
Hulín | 22.52 | 23.00 | |||
Třebětice | 23.04 | 23.04 | |||
Holešov | 23.08 | 23.09 | |||
Dobrotice | x | 23.14 | 23.14 | ||
Jankovice | x | 23.16 | 23.16 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 23.19 | 23.19 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 23.23 | 23.24 | |||
Loukov | x | 23.29 | 23.29 | ||
Osíčko | 23.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia