Os 3910 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 12.52 | ||||
Zubří | x | 12.56 | 12.56 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 12.59 | 12.59 | ||
Zašová | x | 13.02 | 13.02 | ||
Hrachovec | x | 13.06 | 13.06 | ||
Krhová | x | 13.08 | 13.08 | ||
Valašské Meziříčí | 13.12 | 13.26 | |||
Branky na Moravě | 13.32 | 13.32 | |||
Police u Valašského Meziříčí | 13.36 | 13.36 | |||
Kunovice-Loučka | 13.40 | 13.40 | |||
Podhradní Lhota | 13.43 | 13.43 | |||
Osíčko | 13.48 | 13.48 | |||
Loukov | x | 13.52 | 13.52 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 13.56 | 13.58 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 14.02 | 14.02 | ||
Jankovice | x | 14.04 | 14.04 | ||
Dobrotice | x | 14.06 | 14.06 | ||
Holešov | 14.10 | 14.11 | |||
Třebětice | 14.15 | 14.16 | |||
Hulín | 14.20 | 14.27 | |||
Kroměříž | 14.35 | 14.40 | |||
Postoupky | 14.45 | 14.45 | |||
Bezměrov | 14.48 | 14.48 | |||
Kojetín | 14.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci