Os 3835 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.32 | ||||
Grygov | 18.37 | 18.37 | |||
Brodek u Přerova | 18.42 | 18.42 | |||
Rokytnice u Přerova | 18.45 | 18.45 | |||
Přerov | 18.51 | 19.00 | |||
Věžky | 19.05 | 19.06 | |||
Chropyně | 19.12 | 19.16 | |||
Kojetín | 19.20 | 19.21 | |||
Měrovice nad Hanou | 19.24 | 19.25 | |||
Němčice nad Hanou | 19.28 | 19.29 | |||
Nezamyslice | 19.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia