Os 3653 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 7.11 | ||||
Bludov | 7.17 | 7.22 | |||
Bludov lázně | x | 7.26 | 7.26 | ||
Bohutín | x | 7.30 | 7.30 | ||
Bartoňov | x | 7.34 | 7.34 | ||
Ruda nad Moravou | 7.37 | 7.37 | |||
Komňátka | x | 7.41 | 7.41 | ||
Bohdíkov | 7.44 | 7.44 | |||
Raškov | x | 7.47 | 7.47 | ||
Hanušovice Holba | x | 7.50 | 7.50 | ||
Hanušovice | 7.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia