Os 3433 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 20.42 | ||||
Opava-Komárov | 20.46 | 20.46 | |||
Štítina | 20.49 | 20.50 | |||
Mokré Lazce | 20.52 | 20.52 | |||
Lhota u Opavy | 20.54 | 20.54 | |||
Háj ve Slezsku | 20.57 | 21.00 | |||
Jilešovice | 21.03 | 21.03 | |||
Děhylov | 21.06 | 21.07 | |||
Ostrava-Třebovice | 21.11 | 21.11 | |||
Ostrava-Svinov | 21.15 | 21.22 | |||
Ostrava-Vítkovice | 21.28 | 21.29 | |||
Ostrava-Kunčice | 21.34 | 21.37 | |||
Ostrava-Bartovice | 21.42 | 21.42 | |||
Šenov | 21.44 | 21.44 | |||
Havířov | 21.48 | 21.49 | |||
Havířov střed | 21.51 | 21.51 | |||
Havířov-Suchá | 21.53 | 21.53 | |||
Horní Suchá | 21.56 | 21.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 21.59 | 22.00 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.05 | 22.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia