Os 3431 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 19.42 | ||||
Opava-Komárov | 19.46 | 19.46 | |||
Štítina | 19.49 | 19.50 | |||
Mokré Lazce | 19.52 | 19.52 | |||
Lhota u Opavy | 19.54 | 19.54 | |||
Háj ve Slezsku | 19.57 | 19.59 | |||
Jilešovice | 20.02 | 20.02 | |||
Děhylov | 20.05 | 20.08 | |||
Ostrava-Třebovice | 20.12 | 20.12 | |||
Ostrava-Svinov | 20.16 | 20.22 | |||
Ostrava-Vítkovice | 20.28 | 20.29 | |||
Ostrava-Kunčice | 20.34 | 20.37 | |||
Ostrava-Bartovice | 20.42 | 20.42 | |||
Šenov | 20.44 | 20.44 | |||
Havířov | 20.48 | 20.49 | |||
Havířov střed | 20.51 | 20.51 | |||
Havířov-Suchá | 20.53 | 20.53 | |||
Horní Suchá | 20.56 | 20.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 20.59 | 21.00 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 21.05 | 21.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy