Os 3362 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 7.27 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 7.30 | 7.30 | ||
Ostrava-Svinov | 7.34 | 7.45 | |||
Polanka nad Odrou | x | 7.49 | 7.49 | ||
Jistebník | 7.52 | 7.52 | |||
Studénka | 7.58 | 8.04 | |||
Hladké Životice | x | 8.08 | 8.08 | ||
Suchdol nad Odrou | 8.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster