Os 3347 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 18.02 | ||||
Jistebník | 18.06 | 18.07 | |||
Polanka nad Odrou | x | 18.10 | 18.10 | ||
Polanka nad Odrou výhybna | 18.11 | 18.11 | |||
Ostrava-Svinov | 18.14 | 18.15 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 18.18 | 18.18 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.22 | 18.24 | |||
Bohumín | 18.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci